masažas 90 min.

Viso kūno atpalaiduojantis masažas su karštais akmenimis

“Ištirpink” nuovargį

Šiais streso ir skubėjimo laikais viso kūno atpalaiduojantis masažas su karštais akmenimis daugumai yra tiesiog būtinas. Masažas su karštais akmenimis kilęs iš Rytų medicinos ir turi tūkstantmečių istoriją. Jis ne tik šalina raumenų įtampą, bet ir harmonizuoja nervų sistemą – puikiai subalansuoja psichiką, emocijas, suteikia energijos. Negana  to, jis normalizuoja arterinį kraujospūdį, šalina celiulito požymius, atstato odos tonusą, elastingumą ir vandens balansą.  Nugludintų juodų bazaltinių akmenų šiluma patenka giliai į audinius, tirpdo įtampas, plečia kraujagysles, gerina kraujotaką, detoksikuoja visą organizmą. Nėra kito masažo, pasižyminčio tokiu stipriu jauninančių poveikiu.

Kviečiu išbandyti šį masažą, jei kamuoja dažna nuotaikų kaita, nemiga, migrena, sunku susikaupti, jaučiat nuovargį, šąla galūnės, kenčiate sąnarių arba raumenų skausmus. Šį masažą galima daryti net ūmioje nugaros ligų stadijoje, kai kiti masažai yra draudžiami.

 

Kaip atliekama:

Masažas pradedamas klientui atsigulus ant nugaros, prieš tai, uždengtus rankšluosčiu, ant stalo dedame skirtingo dydžio sušildytus akmenis. Masažuoju kojų priekinę dalį, tada pereinu prie rankų, po to veikiu kaklą bei dekoltė sritį. Dirbu ir rankomis, ir karštais akmenimis, jais glostant, trinant, maigant audinius. Klientui apsivertus ant pilvo, masažuoju nugarinę kojų dalį bei ilgiau užtrunku ties nugaros. Su kiekviena masažo minute gilėja kūno, proto bei sielos atsipalaidavimas. Galimai tai yra viena maloniausių mūsų procedūrų. Po masažo po kūną pasklis jauki šiluma, sugrįš fizinė bei emocinė pusiausvyra. Masažui naudojamas aukštos kokybės aliejus.

Esant bendriems kontraindikacijoms masažams,  žr.  kontraindikacijos, masažas su karštais akmenimis neatliekamas.

Paslaugą atlieka:

Natalija Antipenkovienė, gydomojo masažo specialistė, masažuotojo spaudas – MS003123, licencijavimas.vaspvt.gov.lt/License/PublicSpecialistIndex

„Labai mėgstu daryti  masažą su karštais akmenimis, nes jie pripildo energija ne tik klientus, bet ir mane pačią. Jeigu po darbo dienos jaučiu nuovargi, kurį laiką palaikau rankose šiuos prišildytus nugludintus bazaltinius  akmenukus, gimusius iš žemės, sugėrusius vandens, vėjo bei saulės energijas, tapusius galingu kosminės energijos šaltiniu. Kiekvieno teisė tikėti tuo ar ne, tačiau man yra akivaizdu, ir daugelis išbandžiusių šią terapiją teigia, jog akmenys su mumis dosniai dalinasi stipria, vyriška energija, kurioje nuovargis tiesiog ištirpsta…“

 

Natalija Antipenkovienė

Rekomenduojama kartoti

 

Procedūrą kas 2 sav.

Vietoj masažo su karštais akmenimis rekomenduojame rinktis kitą terapiją, jeigu:

  • Turite aukštą kraujospūdį
  • Esate besilaukianti arba maitinanti mamytė
  • Sergate mėnesinėmis, ypač per pirmas 3 mėnesinių dienas
  • Sunkiai toleruojate karštį
  • Sergate venų varikozę

 

 

VISO KŪNO ATPALAIDUOJANTIS MASAŽAS SU KARŠTAIS AKMENIMIS

75,00

 90 min 

Masažas kilęs iš Rytų medicinos ir turi tūkstantmečių istoriją. Jis ne tik šalina raumenų įtampą, bet ir harmonizuoja nervų sistemą – puikiai subalansuoja psichiką, emocijas, suteikia energijos. Nugludintų juodų bazaltinių akmenų šiluma eina giliai į audinius, tirpdo įtampas, plečia kraujagysles, gerina kraujotaką, detoksikuoja bei jaunina.

Rekomenduojama kartoti kas 2 sav.