masažas 90 min.

Japoniškas terapinis veido masažas Kobido

Daugiau nei veido liftingas

Lietuvoje  japoniškas terapinis  veido masažas KOBIDO yra  gerai žinomas ir klientų labai vertinamas ir mylimas. Kobido yra laikomas vienu veiksmingiausių NATŪRALIŲ metodų, skirtų odos būklei pagerinti, senėjimo procesams lėtinti. Net ir dėl plastinės chirurgijos pamišusiame Holivude jis vertinamas labiau nei grožio injekcijos ar chirurginė intervencija. Kobido efektyviai padeda atkurti veido ovalą, suaktyvinti kraujo ir limfos apykaitą, pašalinti veido, galvos ir kaklo raumenų bei fascijų įtampą bei stresą. Ši pažangią metodiką kartais vadinama pasyvia RAUMENŲ GIMNASTIKA.
Senovės japonų išmintis byloja, jog apie žmogų viską pasako jo veidas. Sveikas organizmas  – švarus ir gražus veidas. Pagal raukšlelių, pigmentinių dėmių išsidėstymą veido zonose, japonai nustatydavo tam tikrus organų sutrikimus. Kobido masažo pagalba šie sutrikimai yra gydomi stimuliuojant biologiškai aktyvius taškus bei meridianus, atsakingus už gerą savijautą bei darnią visų organizmo sistemų veiklą ir sveikatina visą žmogų –edaloma visumą.
Pagal savo charakterį Kobido masažas yra gan ekspresyvus, jame daug vibracinių, stimuliuojančių judesių, naudojamos įvairios technikos, įskaitant OSTEOPATINES, NEUROSEDATYVINES, MIOFASCIALINES, limfodrenažines, kūno psihoterapijos ir kt.

 

Kinų taškinis pėdų masažas

Kaip atliekama:

Veidas nuprausiamas ir atgaivinamas oniku. Kruopščiai ir iš visų pusių išmasažuojama kaklinė zona bei  pečių juosta, nuimami raumenų spazmai, pagerinama kaklo kraujotaka bei limfotaka.  Po to  atliekamas veido masažas, kurio metu jūs pasinersite į malonią, lyg meditacinę būseną.

Priklausomai nuo kliento odos, masažas atliekamas su aukštos kokybės aliejumi arba su profesionaliu  masažiniu veido kremu.

Rekomenduojamas kursas: Kursą sudaro 6 -10 procedūrų  atliekamų  2-3  kartai per savaitę, vėliau palaikymui rekomenduojame kartoti procedūrą kas 4 savaites.

Esant bendriems kontraindikacijoms masažams,  žr. kontriandikacijos, šis  masažas neatliekamas.

Paslaugą atlieka:

Paslauga atlieka Natalija, Kobido masažo specialistė, D. Gervienės mokinė.

„Besimokant šio masažo technikų, man sunkiausiai buvo išmokti viena ranka atlikti vienokį judesį, kita – kitokį, visiškai atpalaidavus riešus bei savo kūną. Ne iš karto atėjo tikslus pirštų bei plaštakų valdymas. Tačiau įvaldžius šią techniką, beliko stebėtis kaip greitai ir giliai klientai atsipalaiduoja mano kabinete. Išties protas, susidūręs su šia technika, nesupranta kas vyksta ir paleidžia kontrolę, ir tuomet klientai patiria pilnatvės pojūtį bei pasineria į neapsakomą būseną.“

Natalija Antipenkovienė

Rekomenduojamas kursas:

 

10 procedūrų 

Kursą sudaro 6 -10 procedūrų  atliekamų  2-3  kartai per savaitę, vėliau palaikymui rekomenduojame kartoti procedūrą kas 4 savaites.

 

 

VEIDO MASAŽAS KOBIDO

65,00

90 min 

Pažangi metodika, skirta veidui atgaivinti, paryškinti odos spalvą, gydyti raukšles, senatvės dėmes bei galvos skausmus.
Tai yra natūralus odos gydymo metodas, po kurio odos būklei pagerėja, o senėjimo procesai sulėtėja.
Jau po pirmo masažo akivaizdžiai matomas liftingo efektas.
Tačiau ne tik tai pasiekiama KOBIDO masažu – suteiksiu jums pilnatvės pojūtį ir tarsi panardinsiu į neapsakomą būseną.
Pabaigai, siekiant sustiptinti procedūros poveik,į uždėsiu kaukę. Kol laikysite kaukę, palepinsiu jus pėdų arba plaštakų masažu.

Rekomenduojamas kursas: 6 -10 proc., kas sav.