masažas 60/90/120 min.

Nugaros arba kojų giliujų audinių masažas

Masažas Nr. 1 įvairių ligų gydymui bei profilaktikai

Dauguma mūsų klientų renkasi būtent giliųjų audinių masažą – dėl gilesnio atsipalaidavimo, aiškiai jaučiamo palengvėjimo bei ilgalaikės naudos: geresnio LANKSTUMO, teisingesnės LAIKYSENOS, didesnio LAISVUMO judant. 

Be jokios abejonės giliųjų audinių masažas yra vienas efektyviausių ligų GYDYMUI bei PROFILAKTIKAI skirtų  masažo būdų.

 

Kinų taškinis pėdų masažas

Kaip atliekama:

Šio masažo metu dirbame  su raumenimis bei jungiamuoju audiniu, ištempiant sutrumpėjusius audinius ir tonizuojant išilgėjusius. Judesiai gilūs, lėti, laipsniškai stiprėjantys. Prieš masažą su klientu pasikalbame, įvertiname kliento laikyseną bei sveikatos būklę, tuomet masažas INDIVIDUALIZUOJAMAS konkretaus  kliento poreikiams. Masažo metu akcentuojamos kliento skaudančios vietos, tokios kaip sustingęs kaklas, sukaustyti pečiai, įtempta apatinė nugaros dalis ar kojų raumenys.  Naudojamos įvairios klasikinio masažo technikos, TRIGERINIŲ TAŠKŲ  atpalaidavimas, MIOFASCIALINIS atpalaidavimas, minkštųjų audinių mobilizavimas ir kt. Masažo poveikis jaučiamas iš karto po procedūros ir išlieka ilgiau nei po įprastų masažų.

Giliųjų audinių masažas rekomenduojamas pirmiausiai tiems, kam tenka praleisti ilgas valandas sėdint – ofiso darbuotojams, vairuotojams, taip pat žmonėms, turintiems problemų su laikysena, pvz., vienas petys aukščiau už kitą, yra klubų asimetrija, ir pan. Labai naudingas šis masažas žmonėms, gyvenantiems nuolatiniame strese. Na ir, žinoma,  jis yra reikalingas sportininkams bei fizinį darbą dirbantiems žmonėms, nes padeda kūnui  greičiau atsistatyti po krūvio.

Esant bendriems kontraindikacijoms masažams,  žr. kontraindikacijos, šis  masažas neatliekamas.

 

 

Paslaugą atlieka:

Natalija Antipenkovienė, gydomojo masažo specialistė, masažuotojo spaudas – MS003123, licencijavimas.vaspvt.gov.lt/License/PublicSpecialistIndex

„Vienas iš dažniausių klientų klausimų – ar skaudės? Kai ką turbūt nuliūdinsiu – kartais skaudės. Tačiau dauguma klientų sako kad šis skausmas yra geras, net saldus, jaučiama, kaip atsipalaiduoja raumenys, kūnas tarsi atgyja. Dirbu lėtai, tirpinant įtampą sluoksnis po sluoksnio, „atkabinu” sulipusius audinius, minkštinu mazgelius, sukietėjusias vietas. Dilbius, alkūnes, ir kelius naudoju tik retkarčiais, kai reikia, dažniausiai kelis kartus per seansą. Panašiai, kaip vairuodami jūs perjungiat pavarą į galingesnę kopiant į kalną.
Šio masažo metu akcentuoju ne malonumą, bet galimybę įvesti pokytį audiniuose, nuimti įtampas fascijose, raumenyse, sąnariuose ir t.t. Tačiau tai nereiškia, kad šis masažas nėra malonus. Klientai neretai pabrėžia šio masažo malonumą. Atpalaidavimo niekada neforsuoju. Vietoj to tarsi „kviečiu” audinius atsipalaiduoti, gilinu prisilietimą iš lėto, nuolat įsiklausau į kūną, einu tik tiek, kiek jis leidžia. Tuomet atsipalaidavimas tiesiog įvyksta savaime. Po to leidžiu kūnui stabilizuotis, ir eini dar gilyn :)“

Natalija Antipenkovienė

Rekomenduojamas kursas:

 

6 -10 procedūrų 

Kursą sudaro 6 -10 procedūrų  atliekamų  2-3  kartai per savaitę, vėliau palaikymui rekomenduojame kartoti procedūrą kas 2 savaites.

Dovana! 

Užsisakyk 10 procedūrų kursą  ir gauk pėdų masažą dovanų

 

NUGAROS ARBA KOJŲ GILUMINIS MASAŽAS

50,00

60 min

Šią procedūrą siūlome rinktis esant nugaros, kaklo, pečių juostos, kojų sąstingiui arba skausmams. Procedūros metu gerinama audinių kraujotaka bei limfotaka, mažinami raumenų spazmai, šalinamos nuo senų traumų susidariusios sąaugos. Po kelių procedūrų ženkliai pagerėja raumenų elastingumas, sąnarių paslankumas, sumažėja raumenų bei raiščių sustingimas, skausmas išnyksta.

Rekomenduojamas kursas: 6-10 proc, 2-3 k. per sav.