masažas 60 min.

Nugaros arba kojų medaus masažas

Jūsų sveikatai ir grožiui

Masažas su medumi   – stipri ir ryški terapija. Jos teigiamas poveikis neapsiriboja puoselėjančiu poveikiu odai, poodinio riebalinio sluoksnio mažinimu ar raumenų ir sąnarių atstatymu. Medaus bei masažo sinergijos dėka medaus masažo poveikis yra visapusiškas, apima visas organizmo sistemas bei organus, sustiprina bei gydo žmogaus organizmą – nedaloma visumą. 

Masažas su medumi turi tūkstantmečių istoriją. Ši technika buvo naudojama dar senovės Egipte bei Azijos šalyse. Medus – gamtos kvintesencija, jame gausu biologiškai aktyvių komponentų bei mineralinių medžiagų: geležies, kalio, kalcio, magnio, natrio, vitaminų BI; B2, Bfi, C, PP , aminorūgščių, fermentų, fitoncidų, kai kurių hormonų, baktericidinių ir aromatinių medžiagų. Medus švelniai gydo uždegimus, malšina skausmą, stimuliuoja imuninę sistemą, reguliuoja svorį. Medaus masažas gerina kraujotaką net ir giliausiose sluoksniuose, dėl to audiniai ir vidaus organai tinkamai aprūpinami deguonimi bei kitomis svarbiomis medžiagomis. Taip pat medaus masažas skatina prakaitavimą, mažina nervinę įtampą, padeda kovojant su infekcijomis, detoksikuoja ir aktyvina toksinų pasišalinimą, sustiprina ir susigrąžina sveikatą.

Kinų taškinis pėdų masažas

Kaip atliekama:

Prieš masažą oda nuvaloma, masažuojamoje vietoje atliekamas odos šveitimas (pilingas).

Ant švarios odos, be papildomų priemonių atliekamas trumpas sušildantis masažas. Tuomet  švelniais sukamaisiais judesiais į odą įmasažuojamas ir įtrinamas šiltas medus.  Masažo metu naudojami  specifiniai  masažo judesiai, plekšnojant ir staigiais judesiais atitraukiant rankas nuo odos. Vieno seanso metu  masažuojama tik nugara, arba tik kojos, arba tik rankos.

Po medaus masažo būtinas neilgas poilsis (10 – 15 min) , tai tik sustiprina šios procedūros poveikį.

Esant bendriems kontraindikacijoms masažams,  žr. kontraindikacijos, šis  masažas neatliekamas.

Paslaugą atlieka:

Natalija Antipenkovienė, gydomojo masažo specialistė, masažuotojo spaudas – MS003123, licencijavimas.vaspvt.gov.lt/License/PublicSpecialistIndex

Medaus masažas rekomenduojamas:

  • Plaučių ligoms, bronchitui, peršalimui gydyti
  • Radikulitui, osteochondrozei gydyti
  • Vegetacinės nervų sistemos ligoms gydyti
  • Kaip bendrą organizmo būklę sustiprinanti procedūra
  • Vykdant anticeliulitines bei kūno modeliuojančias programas (derinant su teisinga mityba ir specialiais fiziniais pratimais)

 

Medaus masažas neatliekamas:

  • Esant alergijai bičių produktams
  • Organizmo vietose kur yra padidėjęs plaukuotumas
  • Esant individualiam šio masažo netoleravimui
Natalija Antipenkovienė

Rekomenduojamas kursas:

 

8 -12 procedūrų 

Kursą sudaro 8 -12 procedūrų  atliekamų  2-3  kartai per savaitę, vėliau palaikymui rekomenduojame kartoti procedūrą kas 2 savaites.

 

 

NUGAROS ARBA KOJŲ MASAŽAS SU MEDUMI

50,00

 60 min

Ši senovinė technika buvo naudojama Egipte bei Azijos šalyse jau prieš keletą tūkstančių metų. Procedūra didina imunitetą, gerina kraujotaką, esant nugaros skausmams – nuima skausmo sindromą. Ši terapija veikia ir tiesiogiai, ir per refleksus (aktyvius nugaros taškus), tokiu būdu atpalailduojami arba stimuliuojami audiniai ne tik nugaroje, bet ir visame kūne.

Rekomenduojamas kursas: 6 – 10 proc., kartą per sav.