masažas 90 min.

Veido Gua Sha

Veido Gua Sha

GUA SHA yra ypač rezultatyvus, laiko patikrintas, neturintis pašalinio poveikio, 100 % natūralus sprendimas jūsų grožiui ir sveikatai. Prabangūs kremai, kaukės, invazinės veido procedūros ar injekcijos dažnai gerokai ištuština mūsų pinigines, bet ne visada yra pakankamai veiksmingi ir saugūs. Ieškote patikimo, efektyvaus, geros kainos sprendimo tobulai savo veido išvaizdai? Išbandykite senovės kinų terapinį veido masažą GUA SHA.

Ši technika kol kas yra mažai žinoma Lietuvoje, ir visai be reikalo. Kinijoje veikia didžiausios klinikos, specializuojančios ties šia terapija. GUA SHA yra tikras kinų masažų perlas, technika, išgyvenusi tūkstantmečius ir neprarandanti savo gero vardo ligi šiol. Išvertus iš kinų kalbos „GUA” – tai judėjimas viena kryptimi (grandyti), „SHA” – tai, kas bloga. Kartu tai reiškia nugrandyti viską, kas bloga – stresą, skausmą, toksinus, įvairius negalavimus.

 

 

Kaip atliekama:

Veidas nuprausiamas ir atgaivinamas toniku. Kruopščiai ir iš visų pusių išmasažuojama kaklinė zona bei  pečių juosta, nuimami raumenų spazmai, pagerinama kaklo kraujotaka bei limfotaka. Tada pradedamas veido masažas. Jis atliekamas specialioms buivolo rago mentelėmis su ypač lengvos tekstūros aliejumi, švelniais, lėtais judesiais. Kaip ir muzikoje, kurią grojame tiksliai pagal natas, šis masažas atliekamas pagal tikslų, labai griežtą protokolą, siekiant geriausių rezultatų. Masažo metu jus pasinersite į malonią, lyg meditacinę būseną. Pabaigai uždėsime veido kaukę, kuri sustiprins bei paryškins masažo poveikį. Kaukei veikiant, atliksime jums švelnų pėdų arba plaštakų masažą.

 

 

Veido Gua Sha - Jūsų tobulos išvaizdos paslaptis

Jūsų tobulos išvaizdos paslaptis

GUA SHA masažo poveikis yra įvairialypis. Visų pirma –džiaugsitės atsigavusiu veidu. RAUKŠLELĖS dingsta lyg lygintuvu išlygintos, maišeliai po akimis išnyksta, ryškėja veido kontūras, išsiplėtę kapiliarai tirpsta, antakiai bei lūpų kampeliai pasikelia, o akys ypač spindi. GUA SHA technikos dėka gerėja veido mikrocirkuliacija, normalizuojamas veido odos PH, stiprėja kapiliarų sienelės. Jums išėjus iš masažo kabineto, prasidėję regeneracijos procesai tęsis toliau, nes – ir čia glūdi šio masažo paslaptis –per veidą teigiamai veikiami vidiniai organai: širdis, kepenys, inkstai, plaučiai ir t.t. Visas organizmas – nedaloma visuma – išsivalo, atsinaujina ląsteliniame lygmenyje. Jūs ne tik atrodysite jaunesnė, bet ir iš tiesų jaunėsite.

Ir dar – šis masažas paliečia emocijas, jausmus. Po GUA SHA veido masažo klientai dažnai jaučiasi pakylėtai. Vienus užplūsta vidinė ramybė, kiti jaučia pilnatvę, energijos pliūpsnį ar norą veikti – o koks bus Tavo potyris?

Esant bendriems kontraindikacijoms masažams,  žr. kontraindikacijos, šis  masažas neatliekamas.

Paslaugą atlieka:

Natalija Antipenkovienė, gydomojo masažo specialistė, masažuotojo spaudas – MS003123, licencijavimas.vaspvt.gov.lt/License/PublicSpecialistIndex

„Būtent GUA SHA masažas buvo ta terapija, kuri pastūmėjo mane link masažo meistrės kelio. Labai mėgstu atlikti šią techniką savo klientėms. Šios terapijos poveikis ypač stiprus, o atlikimo procesas neapsakomai malonus ir masažuojamajam, ir masažuotojui“.

Natalija Antipenkovienė

Rekomenduojamas kursas:

 

6 -10 procedūrų 

Kursą sudaro 6 -10 procedūrų  atliekamų  2-3  kartai per savaitę, vėliau palaikymui rekomenduojame kartoti procedūrą kas 4 savaites.

 

 

VEIDO MASAŽAS GUA SHA

65,00

Neturime

90 min

Ryški kinų masažų brangenybė, iterapija, išgyvenusi tūkstantmečius dėl savo efektyvumo ir puikių rezultatų. Jau po pirmo apsilankymo pastebėsite pokyčius – veidas atsigauna, skaistėja, sušvelnėja mimikos raukšlelės, akys pradeda labiau blizgėti, dingsta patinimai.
Mūsų klientės, atlikusios procedūrų kursą, negali atsidžiaugti veido transformacija ir sulaukia begalę komplimentų apie savo atjaunėjusį, sustangrėjusį, tarsi nušvitusį veidą.
Procedūra yra atliekama specialiomis buivolo rago mentelėmis, prieš tai veidą kruopščiai nuvalius ir tonizavus.
Pabaigai, siekiant sustiptinti procedūros poveik,į uždėsiu kaukę. Kol laikysite kaukę, palepinsiu jus pėdų arba plaštakų masažu.

Rekomenduojamas kursas: 6-10 proc., kas sav.