Mielieji,
Ši savaitgalį Mandalos Masažuose vyko pirmieji SPA ritualai. Skubu pasidalinti puikiais įspūdžiais!
Iš tiesų pati stebiuosi kaip sklandžiai viskas ėjosi, kaip nuostabiai susidirbome su Akvile, kiek daug  buvo gerų emocijų bei kokių gražių  padėkos žodžių susilaukėme iš savo svečių.

Viskas vyko maždaug taip:
Atėję mūsų svečiai  visų pirmą pasinaudojo persirengimo kambariais su spintelėmis daiktams pasidėti.  Kiekvienam jau buvo paruošti chalatai , Mandalos Masažų logotipu išsiuvinėti rankšluosčiai bei tapkutes.
Palydėjome mūsų svečius į Himalajų druskos kristalų sauną, kur maloni šilumą bei citrininio eukalipto kvapai iš kart nuteikė poilsiui bei atsipalaidavimui. Atsigaivinę po dušu, mūsų svečiai paeiliui atsigulė  ant karšto marmurinio gulto viso kūno 4 rankų šveitimui. Švelniais judesiais šveičiant kūną su aliejais prisotintu šveitikliu nusišveičia ne tik suragėjusi odą, bet ir atsikratoma viso, ko nereikia – tam tikrų minčių, emocijų, išgyvenimu. Na o mūsų su Akvile rankos tapo po šios procedūros tiesiog aksominės!
Po šveitimo  abiems svečiams vienu metu atlikome viso kūno masažą. Šiltas, minkštas, masažui paruoštas kūnas leido suteikti nepriekaištingą patirtį.
Ritualą užbaigėme puodeliu ceremoninės Matcha arbatos puodeliu, kurį suteikė mūsų svečiams energijos.

Primenu, kad visą spalį galioja nuolaidą SPA ritualams :
SPA ritualas vienam – tik 69 EUR;
SPA ritualas 2 žm. – 139 EUR;
Norint užrezervuoti SPA ritualą kompanijai iki 6 žmonių , skambinkite 8 61120930.
Susidomėjai – rezervuok laiką savo SPA ritualui čia: Mandalos Masažai