Miofascialinis atpalaidavimas (tailandtietiška technika) – tai masažas pasižymintis greitu efektu ir didžiule nauda visam organizmui.

Džiaugiuosi galėdama pasidalinti „Mandalos masažai ir Spa“ lankytojų atsiliepimais apie mano atliekamą tailandietišką masažą. Daugelis prisipažino, kad nedrąsu buvo rinktis būtent šį masažą, nes įsivaizdavo, kad tai bus labai skausmingas ir nemalonus masažas, tačiau liko maloniai nustebinti puikiais rezultatais. Po masažo dažnai girdžiu frazę – „jaučiuosi lyg guminis“.

Specialios meistro Picheto tailandietiško masažo technikos veikia giliai į audinius ir puikiai atpalaiduoja kūne susikaupusias įtampas, pagerina kraujotaką.

Remiantis rytų filosofija, atliekant šį masažą teigiamai veikiami biologiškai aktyvus kūne esantys taškai ir meridianai, kuriais teka gyvybinė Či energija. Žmogui labai svarbu kad gyvybinė energija tekėtų laisvai visame kūne, nes tai sąlygoja mūsų SVEIKATĄ, savijautą ir energijos lygį.

Tradicinis tailandietiškas masažas yra atliekamas ant žemės (čiužinio). Žmogus turi vilkėti lengvo audinio rūbus leidžiančius laisvai judėti. Tai nėra švelniais prisilietimais ir glostomaisiais judesiais atliekamas masažas, jo metu nėra naudojami aliejai.

Mane asmeniškai šis masažas užburia begaline ramybe ir didžiule koncentracija į kūne vykstančius procesus. Miofascialinis atpalaidavimas (tailandietiška technika) – tai „duoklė“ kūnui ir puiki dovana sielai.

Kviečiu išbandyti ir Tave!

Su meile, Akvilė